Preskočiť navigáciu

Budo deti

Yoseikan budo pre deti poskytuje zábavu prístup k bojovým umeniam a psychomotorický vývoj. Tréning im prináša vyváženú prácu s telom a harmonický rozvoj.Pomocou rôznych cvičebných pomôcok (napr. penových tyčí alebo bojových hier) vedie k lepšiemu odhadu vzdialenosti a sledovanie vývoja dieťaťa, využívajúce metódu Yoseikan budo prispôsobené ich veku a úrovni psycho-motorického vývoja, zlepšenie ich prispôsobivosti detí a vzťah s ostatnými.

Používanie ochranných pomôcok (rukavice, chrániče nôh,ochrana hlavy,vesty), umožňuje deťom využivať flexibilné formy boja bez zranenia. Tieto bojové hry, vedú deti rozvíjať spojenia, dôveru, tvorivosť, iniciatívu a vzájomnu pomoc.

Yoseikan budo je moderna v jeho prístupe k výučbe detí, ale zároveň zachováva hodnoty bojových umení: odvahu, húževnatosť, rešpekt, solidarita a pokory.

Učitelia sú vyškolení pre prácu s detmi Slovenskou Asociaciou Yoseikan Budo Slovakia ktorý sú školený v zahraniči, kde postupne rozvíjaju schopnosti dieťaťa za určitých fyzikálnych podmienok a optimálnu bezpečnosť. Sprevádzajú deti na ceste možnosti uplatnenia ich
osobnosťi.

Deti sa učia v uvoľnenej atmosfére, ktorá podporuje rozvoj dieťaťa, pri súčasnom zachovaní mieru prísnosti potrebných na dosiahnutie vzdelávacích procesov
 

© yoseikan.sk - všetky práva vyhradené